Zgłoś ofertę do BON WILK

Zadzwoń teraz do BON WILK

Nieruchomości Poznań - mieszkania sprzedaż.

Ogłoszenia - sprzedam mieszkanie, domy,

lokale, mieszkanie w Poznaniu.

 

 

A A A

Inteligentne domy z Ce-Budu

Pompy ciepła, kolektory słoneczne, centralny odkurzacz i ogrzewanie podłogowe to tylko niektóre udogodnienia, jakie firma Ce-Bud instaluje w realizowanych przez siebie domach. Nowe osiedle Ce-Budu powstaje w Mieczewie koło Poznania. W najbliższych planach jest budowa domów w Dopiewie i Poznaniu.

W podpoznańskim Mieczewie Ce-bud buduje 24 domy. Inwestycja została podzielona na dwie części. W ramach pierwszej powstaje osiedle 10 domów zlokalizowanych tuż przy lesie chronionym programem Natura 2000. Wszystkie mają po 217 m kw. powierzchni i usytuowane są na 730-metrowych działkach. W każdym domu znajduje się garaż na 2 samochody. Cena takiej nieruchomości to 699 tys. zł brutto.
W drugiej części osiedla powstaje 14 mniejszych domów o powierzchni 139 m kw. Każdy z nich usytuowany jest na działkach o powierzchni od 650 do 850 m kw. Mniejsze domy kosztują 499 tys. zł brutto.
- Na specjalne zlecenie klienta możemy także postawić mniejszy dom o powierzchni 100 m kw. - mówi Joanna Olejnik, kierownik działu marketingu firmy Ce-bud. Taki dom kosztuje 399 tys. zł brutto.
Wszystkie budowane przez Ce-Bud domy wyposażone są w pompę cieplną zapewniającą prawie darmowe ogrzewanie budynku, a także sterowane elektronicznie ogrzewanie podłogowe.
We wszystkich budowanych przez firmę domach znajdują się również kolektory słoneczne do podgrzewania wody użytkowej.
W cenę domu wkalkulowana jest także instalacja alarmowa oraz komputerowa, a także rolety zewnętrzne. Kupując dom od Ce-Budu nie musimy już kupować... odkurzacza. Projektanci nie zapomnieli bowiem o centralnym odkurzaczu.
Wszystkie domy są ocieplone 12 cm styropianem i otynkowane tynkiem silikonowym.
Projektanci zadbali również o otoczenie. Po zakończeniu budowy drogi osiedlowe wyłożone zostaną kostka pozbrukową.
Pierwsze domy w Mieczewie znalazły już nabywców.
W połowie roku Ce-Bud zamierza także rozpocząć budowę swoich domów z Dopiewie. W planach jest także budowa kolejnego osiedla. Tym razem w Poznaniu.
04.02.2009 Agnieszka Grabowska