Zgłoś ofertę do BON WILK

Zadzwoń teraz do BON WILK

Nieruchomości Poznań - mieszkania sprzedaż.

Ogłoszenia - sprzedam mieszkanie, domy,

lokale, mieszkanie w Poznaniu.

 

 

A A A

Pensjonat Karpacz

Witam serdecznie i polecam do sprzedaży bajkowy pensjonat położony w malowniczym Karpaczu. Imponujące miasteczko w Polskich Górach, gdzie cały rok kwitnie życie a turyści powracają tu z radością. Obiekt położony jest w świetnym miejscu komunikacyjnym, czyli:
centrum miasta 500m, wyciąg "Kolorowa" 500m, wyciąg na "Kopę" 700m, basen 3km, konie 5km, wędkowanie i pływanie ok. 5km. Pensjonat oferuje pokoje -2,3,4 i więcej osobowe z przepięknymi ogrodami zimowymi lub balkonami, przestronne łazienki, TV-SAT, dostęp do internetu w każdym pokoju. Dodatkowo przestronna jadalnia dla gości, sala konferencyjna, pomieszczenia piwniczne - które można przerobić na sale fitness, saune lub pub itp. Pensjonat z początku XX wieku, o powierzchni 1000m2 na działce 3145m2 składa się z czterech kondygnacji:
-piwnica która jest naturalną chłodnią, kotłownia, oraz pomieszczenie do zagospodarowania,
-przyziemie - stołówka, kuchnia oraz wszelkie niezbędne pomieszczenia do jej prowadzenia, narciarnia,magazyny;
-w części parterowej 3 pokoje i sala konferencyjna, recepcja i mieszkanie właścicieli
- na I piętrze 7 pokoi
- na II piętrze 6 pokoi oraz strych.
Budynek po remoncie w 2006r został ocieplony, częciowo wymieniono stolarkę okienna, kuchnia po remoncie, nowe urządzenia, wyposażenie pokoi nowe. Obiekt spełnia wszystkie normy(Sanepid, P-POŻ,HACCAP). Działka przepięknie zagospodarowana ze starodrzewiem, miejscem na ogromne ognisko, placem zabaw dla dzieci. Podjazd działki w pozbruku z dużym parkingiem również dla autokarów.
Kolejnym atutem obiektu jest możliwość dokupienia sąsiedniej działki o pow. 2000m2 bez możliwości budowy, ale z ogromnym potencjałem na rozbudowę kompleksu sportowego czyli: korty tenisowe, boisko sportowe, coraz bardziej popularny mini golf, itp.
Cena: 3850 000zł. do negocjacji.
Kontakt: Nieruchomości WILK 061-855-13-63: 664-064-200.
Więcej ofert na stronie www.bonwilk.pl

Zdjęcia wraz z opisem http://www.bonwilk.pl/?,784
Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za realizację umowy pośrednictwa -6952.